Місцевий та регіональний розвиток

Просвітницька робота серед населення та представників органів місцевого самоврядування з метою підвищення конкурентоспроможності регіонів, а також супроводження процесу передачі влади на місця

«АСК РЕФОРМ» надає підтримку шляхом:

проведення консультацій із питань міського планування; проведення навчальних заходів щодо ефективного землекористування; підтримки ініціатив, спрямованих на розвиток громадського простору; здійснення модерації під час впровадження реформ між різними учасниками галузі: профільними міністерствами, муніципалітетами, міжнародними експертами, донорськими організаціями; створення «профілів трансформації міста» – порівняння поточного стану та потенціалу змін.

Досвід ГО «АСК РЕФОРМ» та її експертів у даній галузі:

взяли участь у проекті з просторового розвитку міст спільно зі Студією Зотова та громадською платформою «Тепле місто», м. Івано-Франківськ; провели низку зустрічей та круглих столів із питань утилізації та переробки електронних та електричних відходів спільно із фондом «Подільська громада»; ініціювали «Тиждень енергоефективності в Україні» спільно з Інститутом розвитку міст (м. Вінниця); провели опитування офісів реформ усіх регіонів України з метою системного надання консультаційної та експертної допомоги.